BUSINESS TAXI


 

Business Taxi Szczecin to oferta JohnnyTraveler skierowana do klientów biznesowych. Jeżeli prowadzą Państwo firmę i chcą ograniczyć koszty związane z utrzymaniem własnych kierowców, zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań. Business Taxi to przewozy dostosowane do potrzeb naszych biznesowych klientów – zawozimy i przywozimy z lotniska, organizujemy transfer na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe. Zawieziemy Państwa wszędzie tam, gdzie potrzebujecie się dostać w związku z prowadzoną działalnością.

 


Business Taxi - opis usługi

 

Komfortowe auta klasy premium

JohnnyTraveler oferuje przewóz wysokiej klasy samochodami z napędem na cztery koła. Są wygodne, komfortowe i bezpieczne. Posiadają dostęp do internetu, dlatego nawet podczas podróży autem mogą być Państw online. Do dyspozycji naszych pasażerów jest aktualna prasa oraz doskonałej jakości woda mineralna. Nasi kierowcy świetnie znają język angielski lub niemiecki. Bez problemu zorganizujemy więc transfer Państwa zagranicznych gości i partnerów biznesowych. Business Taxi w Szczecinie to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 


Business Taxi - oferta dla firm

 

Rozliczenie usług business taxi raz w miesiącu

Nasza oferta dla firm to nie tylko szeroki zakres usług oraz profesjonalne podejście do realizacji zadań, ale również udogodnienia pod względem finansowym. Oferujemy Państwu comiesięczny system rozliczeń, dzięki czemu kwestie płatności będą uporządkowane i zajmą mniej czasu. Mamy konkurencyjne ceny, doceniamy też stałych klientów. Dzięki usłudze Business Taxi Szczecin mogą Państwo mieć pewność, że zawsze i wszędzie zdążycie na czas. Zaoszczędzimy też Wasze pieniądze – nasze usługi kosztują zdecydowanie mniej niż korzystanie z taksówek lub utrzymywanie etatu dla firmowego kierowcy. Jesteśmy punktualni, terminowi, dbamy o komfort i wygodę naszych klientów oraz zapewniamy pełną dyskrecję, która jak wiadomo, w biznesie jest niezbędna.

Po więcej szczegółów oraz indywidualną ofertę usługi Business Taxi, dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu z JohnnyTraveler.