TRANSFER NA LOTNISKO


Firma JohnnyTraveler oferuje usługę transfer na lotnisko oraz transfery na dworce, terminale promowe nie tylko w Polsce, ale i Niemczech.

Obsługujemy transfery m.in. na lotniska:

  • Szczecin Goleniów (SZZ)
  • Berlin Tegel (TXL)
  • Berlin Schonefeld (SXF)
  • Poznań (POZ)
  • Warszawa (WAW)
  • Terminal promowy w Świnoujściu
  • Dworzec ZOB w Berlinie
  • Berlin Hauptbahnhof

Transfery na lotnisko to nasza specjalność. Pasażera odbieramy z pod wskazanego adresu i odwozimy bezpośrednio pod bramkę wylotów. Przy odbiorze z lotniska kierowca oczekuje pod bramką przylotów z nazwiskiem pasażera wyświetlanym na tablecie. Czekamy na Państwa do skutku niezależnie od opóżnienia samolotu bez dodatkowych kosztów. W cenie przejazdu zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu,ciekawej prasy oraz wody mineralnej dla każdego pasażera. Proszę nas sprawdzić, a przekonają się Państwo, że nasze transfery na lotniska to usługa tańsza bezpieczniejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa niż zwykła Business Taxi.

Aby zarezerwować transfer na lotnisko Berlin, transfer na lotnisko Goleniów lub na inne lotnisko, skorzystaj z naszego  bezpiecznego systemu rezerwacji online "Dot Pay", napisz do nas E-mail na adres: office@johnnytraveler.pl lub zadzwoń +48 785 269 785

 

 


 

Transfer na lotnisko - opis usługi

W ofercie firmy JohnnyTraveler znajdą Państwo profesjonalnie realizowane transfery na lotnisko w Goleniowie, Berlinie, Warszawie czy Poznaniu. Nasze przejazdy realizujemy w dogodnym dla Państwa terminie, gwarantując, że nie spóźnią się Państwo na samolot czy na pociąg albo prom. Jeżeli potrzebny Ci jest pewny i komfortowy transfer na lotnisko Szczecin, wybierz usługi JohnnyTraveler. Realizujemy przejazdy na lotniska, dworce i promy zarówno dla osób, które wybierają się na wakacyjny wypoczynek, jak i dla klientów, którzy podróżują biznesowo.

 

Terminy przejazdu zgodne z oczekiwaniami klienta

Dla wielu osób dojazd na lotnisko bywa kłopotliwy. Czasem nie ma pasujących połączeń i jadąc środkami komunikacji publicznej trzeba liczyć się nawet z wielogodzinnym oczekiwaniem na samolot czy pociąg. Z nami ten problem nie istnieje. Stosujemy zasadę door to door – przewozimy pasażerów bezpośrednio do hali odlotów lub do hali dworca, na tyle krótko przed odlotem czy wyjazdem, aby nie trzeba było dużo czasu spędzać w poczekalni, ale też na tyle wcześnie, by nasi klienci mogli załatwić wszelkie niezbędne formalności. Nasze transfery na lotniska realizujemy o dowolnej porze, w zależności od potrzeb klienta. Nie ma problemu z transferem na wybrane lotnisko w godzinach nocnych albo w weekendy.

 

Komfortowe, wygodne i bezpieczne auta

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, bez problemu mogą zamówić transfer na lotnisko Goleniów lub transfer na lotnisko Berlin. Wszystkie przejazdy realizujemy zgodnie z terminem, w jakim klient zażyczy sobie jechać. Dbamy nie tylko o terminowość, ale też o jakość i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Pod słowem transfer kryje się u nas wygodna podróż dobrej klasy samochodem z napędem na cztery koła. Wszystkie nasze samochody są w pełni sprawne i bezpieczne, posiadają klimatyzację i możliwość regulacji przepływu powietrza. Nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych w naszych autach jest ciepło, bezpiecznie i komfortowo.

 

Profesjonalni kierowcy i dostęp do internetu

Aby podróż na lotnisko upłynęła w przyjemnej atmosferze, nasi pasażerowie mają do dyspozycji aktualne wydania prasy, świeżą wodę mineralną, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Za kółkiem naszych aut siedzą doświadczeni kierowcy, którzy zawsze jeżdżą bezpiecznie i dostosowują prędkość do warunków panujących na drodze. Każdy z naszych kierowców zna doskonale język angielski bądź niemiecki – odebranie z lotniska czy dworca zagranicznych gości nie stanowi dla nas żadnego problemu. Na podróżnych, których należy odebrać z dworca czy lotniska, nasi kierowcy zawsze czekają do skutku – nawet, jeśli będzie spore opóźnienie przylotu samolotu czy przyjazdu pociągu.

 

Nie tylko transfery na lotnisko!

Firma JohnnyTraveler to nie tylko transfery na lotniska, czy usługi business taxi. Realizujemy również wiele innych usług polegających na przewozie osób w komfortowych warunkach - zobacz co jeszcze możemy Ci zaproponować:

 

Przejazdy na śluby, wesela, koncerty

W ofercie JohnnyTraveler znajdą też Państwo przejazdy na imprezy okolicznościowe – śluby, wesela, koncerty, imprezy integracyjne oraz wiele innych. Nasza oferta stale się poszerza, abyśmy mogli w pełni sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów. Swoje usługi kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz instytucji. Wysoka jakość usług, doskonałe zaplecze w postaci komfortowych samochodów oraz przyjazne i zawsze indywidualne podejście do klienta – to zalety, które wyróżniają nas na tle innych firm.