Firma JohnnyTraveler oferuje przewozy na lotniska dostosowane do najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz firm.

Realizujemy także przejazdy okolicznościowe typu: wesela, koncerty, imprezy sportowe itp.
 


Tworząc naszą firmę skupiliśmy się na dwóch najważniejszych aspektach:

1.Bezpieczeństwo
Auta posiadają napęd na 4 koła co świetnie się sprawdza w trudnych warunkach pogodowych, nasza kadra to wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy sprawdzający się w najtrudniejszych sytuacjach drogowych.


2.Komfort
Pneumatyczne zawieszenie niwelujące drgania i wstrząsy. Czterostrefowa klimatyzacja zapewnią odpowiednią temperaturę oraz przepływ powietrza każdemu pasażerow. W naszych samochodach mają Państwo  dostęp do bezprzewodowego internetu,aktualnej prasy oraz wysokiej jakości naturalnej wody mineralnej.

Ważnym aspektem są kierowcy którzy poza dużym doświadczeniem zawodowym zdobytym na drogach krajowych i zagranicznych prezentują wysoką kulturę osobistą oraz porozumiewają się w językach angielskim bądź niemieckim.

Dodatkowym atutem firmy jest możliwość ustalenia przez pasażera daty,miejsca i godziny obioru oraz adresu docelowego.

Zapewniamy profesjonalny przewóz osób typu "DOOR TO DOOR" !

Umożliwiamy bezgotówkowy system  rozliczeń z naszą firmą przelewem bankowym lub kartami płatniczymi i kredytowymi. Płatności można dokonać również u kierowcy (terminal płatniczy w aucie).

Skuteczny i bezpieczny transport na terenie całej Europy komfortowymi samochodami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy udanej podróży !